اخبار باشگاهمصاحبه

اولین مصاحبه بیسوما بعد از امضا قرارداد

ایو بیسوما با عقد قراردادی ۴ ساله راهی تاتنهام هاتسپر شد

 

“من در ساحل عاج در روستای پدرم به دنیا آمدم. وقتی جوان بودم، فوتبال تمام زندگی من بود. دوست داشتم هر روز و هر لحظه فوتبال بازی کنم. اگر فوتبال بازی نکنم، خوشحال نیستم. حالا به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال بازی کنم و در اسپرز، یک باشگاه بزرگ هستم.
در آفریقا، ما مانند اینجا فرصت نداریم. مثلاً برای من وقتی کوچکتر بودم، پدرم و مادرم فقط برای کمک به ما کار می کردند، اما اگر می خواهی فوتبال بازی کنی، پولی ندارند که برایت لباس یا کفش بخرند. بنابراین ما فقط در خیابان با دوستانم بدون کفش بازی می کردیم.
اما ما از این لحظه لذت می‌بردیم زیرا من جوان بودم. در آن قسمت از زندگیم خوشحال بودم چون خاطرات … فقط به این فکر میکنم که چه مسیری را پیموده‌ام
موسیقی، لندن، اسپرز و لیگ قهرمانان اروپا برای من رویایی است. فقط میگم خدایا شکرت؛ وقتی جوانتر بودم، رویای من بازی در لیگ قهرمانان اروپا بود و به یاد دارم که هر روز لیگ قهرمانان را تماشا می کردم. من نمی توانم باور کنم که قرار است در لیگ قهرمانان با پیراهن اسپرز بازی کنم
از مادرم، پدرم و خانواده‌ام تشکر می‌کنم، از همه تشکر می‌کنم و از اسپرز نیز سپاسگزارم.
سعی می کنم به تیم کمک کنم. ما گروه خوب و مربی خوبی داریم. او مربی بزرگی است، همه او را می شناسند. من می توانم با او قدم بردارم [پیشرفت کنم]. می دانم که او بیشتر به من کمک خواهد کرد، تا همان چیزی باشم که می خواهم. خیلی خوشحالم که برای او بازی می کنم.
من تمام تلاشم را می کنم تا در هر بازی پیروز شوم و در اوج بمانم. اما همه می دانند که لیگ برتر آسان نیست. برای بالا نگه داشتن جاه طلبی باید خیلی سخت کار کنید.
بسیار خوشحالم که اینجا هستم، تاتنهام باشگاه بزرگی است. خوشحالم که بازیکن اسپرز هستم و امیدوارم فصل خوبی داشته باشیم”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا