لیگ برترمصاحبه

اولین مصاحبه جد اسپنس به عنوان بازیکن اسپرز

جد اسپنس، مدافع 21 ساله و انگلیسی با قراردادی پنج ساله و با 12.5 میلیون پوند به اسپرز پیوست.

کانون هواداران تاتنهام در ایران اسپنس که یکی از بازیکنان موثر ناتینگهام فارست در صعود به لیگ برتر به حساب می آمد، اولین مصاحبه خود را به عنوان بازیکن اسپرز انجام داد.

“بازی کردن در لیگ برتر و در تیمی بزرگی مانند تاتنهام رویایی بود برای من که به حقیقت پیوست. بسیار مفتخرم که در اینجا حضور دارم و شانس بازی در این تیم را دارم.
در کریر فوتبالی ام زمان های سختی را گذراندم اما زمان هایی هم بوده است که از آنها لذت بردم، و برای رسیدن به اینجایی که الان هستم تلاش زیادی کردم. آرزوی هر کسی بازی در لیگ برتر است.

“این باشگاه، یک باشگاه بزرگ است که در چمپیونزلیگ هم حضور دارد، و بعضی از این بازیکنان جزو بهترین های دنیا هستند، افتخار می کنم که اینجا هستم و بی صبرانه منتظر شروع کارم هستم. بودن در این تیم به پیشرفت من کمک زیادی خواهد کرد و می توانم چیز های زیادی از افراد با تجربه در اینجا یاد بگیرم.”

“فوتبال تهاجمی، فوتبالی جذاب با مربی برنده؛ من تمام تلاشم را برای خوشحال کردن هواداران خواهم کرد و این مهم ترین چیز است چون وقتی شما تیم و هواداران را خوشحال کنید، اعتماد به نفس شما بالا خواهد رفت و اعتماد به نفس یکی از مهم ترین رکن های فوتبال است.”

“فوتبال برای من همه چیز است، فقط فوتبال، فوتبال و فوتبال. من تمام زندگی ام را وقف آن کردم. بی صبرانه منتظر شروع کارم در تیم هستم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا